potwierdzenie wpłaty druk wzór

opisy o smierci

Temat: Ogłaszam składkę wśród adminów serwera
To kieruje do !RoA!Hawka i !RoA!Axera , ale mam nadzieję że to spotka się to z większą odezwą wśród członków !RoA!

Ogłaszam składkę na serwer , chcę go przedłużyć na wrzesień - październik. Po co odbywać treningi na zalagowanym , 8-slotowym Polish Public Server , kiedy !RoA!Hawk bedzie mógł zmienić z konsoli nazwę serwera , ustawić hasło i urządzić trening jak przystało na dobry klan Zależy czy zgodzicie się dać coś od siebie na serwer , czy nie...

Jeśli nie macie konta bankowego , z którego móglibyście dokonać przelewu , skorzystajcie z usług poczty polskiej. Poczta pobiera za przelew 2,50 Oto wzór wypełnionego druku wpłaty na konto :


Źródło: rockandlol.fora.pl/a/a,189.htmlTemat: Forumowe gadżety - wasze pomysły
Odpowiedz z "naszywek"
"Witam serdecznie

Procedura haftu komputerowego wygląda następująco:

Na podstawie nadesłanych informacji wykonuję wycenę produktu. Następnie po wpłaceniu pieniędzy na nasze konto za przygotowanie grafiki i potwierdzeniu z banku, że ta wpłata wpłynęła według wzoru projektanci zaprojektują komputerową symulację haftu, naszywki. Zostanie ona przesłana do Pana w formacie JPG do akceptacji. Jeżeli zajdzie potrzeba wprowadzą do projektu zalecane poprawki. Przygotowanie takiej prezentacji zwykle zajmuje 5 dni roboczych od następnego dnia od momentu akceptacji ceny. Wtedy Pan podejmuje decyzję czy haftować naszywki czy też nie.

Istnieje możliwość wykonania takiej naszywki, ale po uproszczeniu wielu szczegółów.
Wszystkie nasze produkty są wykonywane techniką haftu komputerowego, technika jest bardzo zaawansowana i polega na maszynowym wyszyciu nicią przedstawionego wzoru (nie jest to nadruk, druk transferowy). Taki sposób (haft komputerowy) bardzo ogranicza możliwości odzwierciedlenia skomplikowanej grafiki i raczej stosuje się go do przedstawienia prostych grafik konturowych o ujednoliconych kolorach, logotypów, monogramów i klipartów.

Jeśli to możliwe proszę o przesłanie loga w formacie cdr. ( w krzywych) i uproszczenie wzoru, czyli bez plamek, cieni. Napis można wykonać tylko jednolitym kolorem bez plamek.
Proszę o decyzję.

Zapraszam do współpracy
Pozdrawiam
Małgorzata Hoszowska
"
Źródło: monoski.pl/forum/viewtopic.php?t=33


Temat: Rejestracja Samochodu z zagranicy na współwłaściciela
A może to zależy od miejsca w którym się mieszka i od ludzi pracujących w tych urzędach.Ja mam współwłasność jestem jako pierwszy właściciel i nikt nie zażądał aby druga osoba była obecna ze mną podczas załatwiania tych formalności .W UC liczony jest czas od przekroczenia granicy nie od daty na umowie.Przed wyjazdem zapytałem o to celnika bo nie wiedziałem kiedy będę wracał ,który poinformował mnie że jeśli nie uda mi się zdobyć na granicy jakiegoś potwierdzenia kiedy przekroczyłem granicę Polski to wystarczą rachunki za paliwo lub inne po których można stwierdzić kiedy wracałem.Nie wiem jak to wygląda w praktyce bo akurat wróciłem zaraz po zakupie samochodu więc zmieściłem się w tym czasie ale rachunki za paliwo miałem na wszelki wypadek.Co do agencji to miałem zlecić im wypełnienie tych dokumentów ale musiałem pójść po coś do UC,który był obok i tam celnik poinformował mnie że jeśli chcę to mogę sobie sam wypełnić te 2 druki,które trzeba złożyć a obok na stoliku leży wzór jak to wypełniać i tak zrobiłem zajęło mi to 10 minut.Należy dokonać wpłaty 17 czy 18 zł w banku a akcyzę w kasie UC po złożeniu tych dokumentów po pół godzinie miałem wydaną decyzję.Potem tłumaczenia i do US dostałem wnioski do wypełnienia i do przelewu.Z wypełnionymi dokumentami potwierdzeniem wpłaty i kopią niektórych dokumentów złożyłem je a po trzech dniach był odbiór.Potem przegląd i do UM i nikt nie zażyczył sobie aby współwłaściciel był obecny ze mną.Tak to wyglądało w moim przypadku w Sandomierzu.
Źródło: forum.roverki.pl/viewtopic.php?t=30153


Temat: KOSZULKI - IV ZLOT FANÓW - WPŁATY
Wzorem tematu "IV Zlot Fanów - Deklaracje i wpłaty" powstaje temat związany z koszulkami, w którym zostaną wpisane osoby, które wyraziły chęć zakupu koszulki na zlot. Proszę o niewypowiadanie się w tym temacie. Osoby zaznaczone na czerwono, to osoby które zadeklarowały chęć kupna koszulki i wpłaciły pieniążki. Trykoty będzie można zamawiać nieodwołalnie do dnia 15 sierpnia 2007 roku, ponieważ drukarnia musi je wykonać i przesłać do mnie, abym mógł je zabrać na zlot. Trykot będzie tylko biały ze względu zarówno na elementy loga jak i również jego cenę. Cena jednego trykotu to koszt 28,00 złotych. Pieniążki przesyłamy na ten sam adres konta co odpłatność za zlot, dla przypomnienia:

PKO Inteligo: 50 1020 5558 1111 1247 3390 0075
Wojciech Labocha
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 87/1/10
41-949 Piekary Śląskie

W tytule przelewu podając: imię i nazwisko (opcjonalnie forumowy nick) oraz ilość koszulek, ich rozmiar, ewentualnie być może będzie przewidziana możliwość wyboru nadruku "klatka", "plecy".


Rozmiary w klatce piersiowej:

S - 51cm
M - 54cm
L - 56cm
XL - 58cm
XXL - 63cm

Zdeklarowani:

1. Rafał x1 eLka 28,00 zł.
2. yoda x1 eMka (plecy) 28,00 zł.
3. karas x1 eLka (plecy), i koszuleczka dla Kajoja 56,00 zł.
4. Pawelini1 x1 XeLka
6. przepiórek i kasia_tree x2 eSka i eMka 56,00 zł.
8. Lawryn67 x2 XL (klata) 56,00 zł.
10. bati x1 eMka 28,00 zł.
11. elegante x1 XeLka 28,00 zł.
12. Dzikus x1 XXeLka 28,00 zł.
13. evka_pIKACZ x2 eSka 56,00 zł.
15. Lewik x1 eLka 28,00
16. Liverbull x1 XeLka 28,00 zł.
17. deathman[] x1 XXeLka 28,00
18. Cyth x1 XXeLka 28,00
19. Marwis x1 XeLka 28,00
20. Gangsta x1 eLka (plecy) 28,00

PS. Ze względu na fakt iż drukarnia nie robi problemu co do zamówienia "klatka", "plecy", traktując to jako druk jednostronny, można wybierać pomiędzy tymi dwoma opcjami. Jednak nie zgłoszenie tego przed złożeniem zamówienia zostanie potraktowane jako wzór "klatka".

W razie jakiś pytań to proszę je kierować tutaj bądź na GG, czy to drogą mailową dth@op.pl
Źródło: fcliverpool.pl/forum/index.php?showtopic=1054


Temat: [Zlot - Larp] Arda 2-6 sierpnia 2006r.
Już ci przyjacielu mówie jakie masz 2 formy zapłaty:

1. Frorma zapłaty.


Dwie podstawowe rzeczy. Kwota: 20 złotych. Ta kwota umożliwia Wam pozostanie na polu namiotowym od środy, 2 sierpnia, do ponidziałku 7 sierpnia oraz niemal nieograniczony dostęp do ruin zamku w Mirowie.
Druga sprawa to sposób wpłacania. Zarząd Stowarzyszenia zdecydowanie woli wpłatę/przelew na konto. Rozumiemy jednak, że nie jest to zawsze możliwe, więc przyjmujemy również opłatę w środę 2 sierpnia już na polu namiotowym.

Wpłata na konto
Jeśli decydujes się na wpłatę/przelew na konto niezbędne Ci będą pewne informacje. Tutaj prezentujemy właśnie te dane, które są niezbędne do wypełnienia polecenia przelewu oraz wzór poprawnie wypełnionego polecenia przelewu/wpłaty. Takie druki polecenia przelewu/wpłaty można dostać w każdym oddziale Poczty Polskiej.


http://www.stow.arda.org.pl/grafika/przelew_d.jpg


Jeśli chcesz wysłać przelew, np. za pośrednictwem bankowości elektronicznej, potrzebujesz następujących danych:

Stowarzyszenie ARDA
Przemysław Kwiecień
ING Bank Śląski
70105012981000002301507402

Jako tytuł wpłaty zawsze wpisuj słowa 'ARDA 2006' oraz następnie, po myślniku, swoje imię Ardowe.

Jeśłi wpłacasz za kilka osób pomnóż kwotę 20 złotych razy liczbę osób, za które chcesz opłacić pobyt na Ardzie. W polu "tytułem" wpisz po kolei nicki wszystkich osób, za które wpłacasz pieniądze.

Na zakończenie jeszcze radzimy wpłacanie pieniędzy w oddziałach Banku Śląskiego. Taka wpłata nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Termin wpłacania pieniędzy upływa 30 lipca tego roku! Po tej dacie Twoje pieniądze mogą już nie zdążyć dotrzeć na nasze konto.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Ravenne lub z Tarcilem, którzy pomogą rozwiązać wszystkie problemy.


2. Forma zapłaty.

Bezpośrednio na zlocie na polu namiotowym.
Źródło: miscast.fora.pl/a/a,589.html


Temat: SV
Wzór przelewu wpłaty.
Znajduje się tam też link do strony na której możesz wypełnić druk przelewu i go wydrukować
Źródło: forum.x-world.pl/viewtopic.php?t=80352


Temat: Konferencja we Wrocławiu-grudzień 2010-opis
Studenckie Koło Naukowe Historyków
im. Karola Maleczyńskiego
zaprasza do udziału w

IV KONFERENCJI MŁODYCH NAUKOWCÓW
Do udziału w naukowym spotkaniu zapraszamy młodych pasjonatów, zajmujących się badaniem przeszłości - niezależnie od zgłębianej przez nich dziedziny nauki – studentów i doktorantów.

Konferencja podzielona będzie na trzy panele:
1. Religie i kultury świata. Rozmawiać chcemy o ich wpływie na działalność pojedynczego człowieka, jak również całych społeczeństw i narodowości.
2. Zagadki historii. Będziemy się zastanawiać nad wydarzeniami i zjawiskami z przeszłości, które ciągle nas zaskakują i nie chcą odkryć przed nami całej swej istoty. Zagadki, które starali się wytłumaczyć nasi przodkowie i które ciągle są tematem badań i spekulacji historyków, może po raz pierwszy zostaną rozwiązane właśnie podczas tej konferencji.
3. Historia mówiona. Poruszamy także ostatnio bardzo popularny temat wywiadów ze świadkami historii. Jaką wartość mają w badaniach nad historią najnowszą? Jakie problemy się z nimi wiążą? Mamy nadzieję, że razem znajdziemy odpowiedzi na te pytania.

Konferencja odbędzie się we Wrocławiu, od 9 do 10 grudnia. We wpisowe 50 zł oprócz opłaty konferencyjnej wliczony jest obiad podczas pierwszego dnia obrad. Dodatkowo organizatorzy proponują nocleg w wysokości około 40 zł/dobę (płatne na miejscu) w akademiku z bazy domów studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla zainteresowanych istnieje możliwość noclegu na dzień przed i/lub dzień po konferencji.

Nowością na grudniowej konferencji będzie panel dyskusyjny „Kontrowersyjna historia”.
Zaproszeni goście podejmą dyskusję związaną z jednym z paneli konferencyjnych „Zagadki i tajemnice historii”. Oprócz pracowników naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego będzie można wysłuchać osób znanych z gazet i telewizji.
Jesteśmy pewni, że zaproponowany przez nas temat wywoła dużo emocji oraz zażartą dyskusję pomiędzy naukowcami a pasjonatami historii.

Do 1 listopada, godz. 23.59 czekamy na zgłoszenia, zawierające abstrakt wygłaszanego referatu. Należy je przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy konferencja.wroclaw@gmail.com . Bardzo prosimy o zaznaczenie wariantu obiadów (wegetariański czy normalny), a także skorzystania z noclegu.
W tytule przelewu należy podać informację o tym, czy wpłata zawiera opłatę konferencyjną, czy również nocleg oraz imię i nazwisko prelegenta wedle wzoru:
Jan Kowalski - opłata konferencyjna Dni, które zmieniły bieg historii
Anna Majewska – opłata konferencyjna+ 1 nocleg Dni, które zmieniły bieg historii

Do 5 listopada zostanie opublikowana na stronie organizatora (www.sknh.uni.wroc.pl) lista referatów, które zostały zakwalifikowane do wygłoszenia na konferencji.

20 listopada jest ostatecznym terminem dokonania wpłaty opłaty konferencyjnej na konto, które zostanie podane zakwalifikowanym do wygłoszenia referatu w dniu 5 listopada. Prosimy o przesłanie na wyżej wymieniony adres potwierdzenia dokonania opłaty konferencyjnej. Nie zwraca się wpisowego po dokonaniu jego wpłaty.

Planowane jest także wydanie publikacji pokonferencyjnej. O kwalifikacji tekstu do druku decyduje redaktor publikacji, biorąc pod uwagę zgodność z przesłanymi referentom wskazówkami redakcyjnymi oraz recenzję dokonaną przez pracownika naukowego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nie ma możliwości prezentowania referatu przez inną osobę niż jej autor. W przypadku dwóch prelegentów, prezentujących jeden referat, obie osoby płacą wpisowe. W kwestiach nieuregulowanych organizator zastrzega sobie wyłączność do podejmowania nieodwołalnych decyzji
Źródło: knhs.fora.pl/a/a,308.html


Copyright (c) 2009 opisy o smierci | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.